สนใจลงโฆษณา คลิกที่นี่

ผู้เขียน หัวข้อ: สอบถามคยที่ใช้ SMF V.1.1.2 หรือ V. อื่นๆ ในเรื่องการป้องกัน  (อ่าน 7246 ครั้ง)

ออฟไลน์ gigclub

• *
ไม่แน่ใจนะครับว่ามีใครเคยถามไปยังถ้ามีแล้วขอโทษด้วยนะครับ ถ้าเราทำเสร็จแล้วใน Forums SMF ผมอยากรู้ถึงการป้องกันนะครับว่าเราจะป้องกันการ Hack หรือกำหนด File Attributes แบบไหนกับ File อะไรบ้างให้ปลอดภัยกับ Forums ของเรานะครับ ช่วยรบกวนผู้รู้ ผู้เชี่ยวชาญที่จะตอบหน่อยครับ แต่ถ้าเคยตอบกันแล้วขอ URL Link ด้วยนะครับ

ออฟไลน์ kaew777

• Full Member

sbobet777Juan Mata midfielder Manchester United lamented this situation, the team played poorly, let West Bromwich Albion win the victory in front of the fans to the old. At the same time, the Spanish national team will take the opportunity to apologize to fans "Red Devils" disappointed and congratulated Manchester City to win the Premier League to dominate. "I think we. No excuses for anything. It's a bad day for everyone. This is a really bad result, "the former Chelsea midfielder admitted through the British news agency Sky Sports News after the game. Of course, we all involved are disappointed. And we understand the feelings of the fans as well. It was a game that was slow and we did not play well. "
"After last week, we wanted to keep this spirit strong. But this match we did not have enough opportunities, while West Brom struggled to survive. We have no excuse for the championship, but the championship, but Mata insisted that at least United must try to finish second. "We do not do the basic job, so at least we have to win. Our goal is second. But this appointment makes us feel that his mission is not over. "" We have a few days stay, then we prepare for the next appointment. But football is hard to guess. It can always be something unexpected. "Of course we are sad and disappointed in ourselves. But we are ready to rise up to fight. "