สนใจลงโฆษณา คลิกที่นี่

ผู้เขียน หัวข้อ: ปัญหากับลิงค์ สมัครสมาชิก ของ smf2.0rc2  (อ่าน 4758 ครั้ง)

ออฟไลน์ noon2

• *
ผมลง xampp ร่วมกับ smf2.0rc2 พร้อมไทย utf2.0rc2 ครับ การใช้งานธีมมาตรฐานใหม่มีปัญหานิดหน่อยตรงหน้า สมัครสมาชิกด้านบน เวลาคลิกแล้ว ดูตามรูปเลยนะครับ ไม่ทราบว่าจะต้องแก้ไขอย่างไรครับ

ส่วนลิงค์ สมัครสมาชิก อันถัดลงมาใช้ได้ครับ
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: 6/01/10, 10:02:00 โดย noon2 »

ออฟไลน์ nookk007

• *
ของผมก็เป็นครับ ดูท่าทางมาจาก Link ผิดที่ครับ แต่ไม่รู้จะไปแก้ไฟล์ไหนเหมืนกันครับ งง :)

ออฟไลน์ CvZ

• *
ไม่ทราบว่าปัญหาเดียวกันป่าวน่ะครับ SMF 2.0 RC2 เหมือนกัน

http://www.smf.cvz.cc/index.php?topic=9.0
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: 1/02/10, 04:41:54 โดย CvZ »

ออฟไลน์ kaew777

• Full Member

maxbetSean Dye boss Burnley Sew won the Premier League's best manager in March after winning three rounds as the ball was beautiful as Jamie Vardy, striker Leicester.  Burnley manager Shaun Crowley won the Premier League's best manager of the March League. On the afternoon of April 13, 46-year-old Driggs won three wins over the previous month in Everton, West Ham United and West. Bromwich Albion made it to No. 7 in the table and was the first to receive this award. The best goal of the season was won by Jamie Vardy, striker Leicester City on a volley in West Bromwich Albion in the game "Fox" won 4-1 on Saturday, 10. March