สนใจลงโฆษณา คลิกที่นี่

ผู้เขียน หัวข้อ: ช่วยสอนวิธีเอาsmf ที่ทำในเซฟจำลองลงของจริงทีครับ มือใหม่ครับ  (อ่าน 5938 ครั้ง)

ออฟไลน์ hardwork

• *
พอดีผมทดลองทำบอร์ด smf ลงในเซิฟเวอร์จำลอง appserv อ่ะครับ
แล้วจะย้ายลง ที่ฝากเซิพเวอร์ จะทำไงครับ
สอนละเอียดหน่อยน่ะฮ่ะผมทำครั้งเเรก
ขอบคุณครับ :)

ออฟไลน์ juizyy

• *
เค้าสอนอย่างละเอียดดีจริงๆค่ะ ;)
http://www.cscinterprint.com/smf/training/
[/color]

ออฟไลน์ mrhengrasmee

• *

ออฟไลน์ kaew777

• Full Member

sbobet mobileMarcus Raftford spearhead the rising star Manchester United may pick up a move from the agency this summer, if Jose Mourinho coach "Red Devils" continue to hold the next reserve. After this season, the 20-year-old has made a real difference in the past 20-year-old striker has been real only five shots from the last 16 shots and even be substituted at the end of the game. Manchester United to slash Manchester City 3-2 win over the weekend. But I was not happy with the status of the reserves in the report said that he did not want to move out of Manchester United at the age of 7, but if Jose Mourinho manager of the "Red Devils. "Still do not send him to play regularly. It may cause problems.